Patriot Ice Classic Kit3 large -pilkkisetti - Pilkkivavat - PI-CL75-K3 - 1
  • Tuotekoodi: PI-CL75-K3
  • EAN: 6417512534451
kpl
Patriot Ice Classic Kit 3 Large – Kalastusvalmis pilkkisetti monipuoliseen pilkintään
Valmis setti – kaikki tarvittava mukana
Tämä pilkkisetti sisältää:
  • Pilkkivavan, valmistettu kestävistä pakkasenkestävästä muovista
  • Valmiiksi puolattu 0,20 mm siima
  • Patriot Hotta tasapainopilkin (huom! väriä ei voi valita)
  • Pienikokoinen viehelukko, joka tekee pilkkien vaihdosta nopeaa ja helppoa
Monipuolinen käyttö – myös venepilkintään
Ominaisuudet
  • 20 cm lasikuitukärki
  • Vaihdettava kärkiosa
  • 75 mm puola
  • Pitävät 100 mm EVA-kahvat
  • Viehelukko pilkkien nopeaan vaihtoon
  • Patriot Hotta tasapainopilkki
  • 0,20 mm siima valmiiksi puolattuna