Patriot Ice Classic Kit 2 Medium pilkkisetti - Pilkkivavat - PI-CL55-K2 - 1
  • Tuotekoodi: PI-CL55-K2
  • EAN: 6417512534413
kpl
Patriot Ice Classic Kit 2 Medium – Kalastusvalmis pilkkisetti monipuoliseen pilkintään
Kevyt ja helppokäyttöinen vapa – täydellinen tuntuma tärppeihin
Valmiiksi koottu – pilkille heti paketista
Setti sisältää:
  • Valmiiksi puolattu 0,20 mm siima
  • Värikoukulla tehostetun pystypilkin
  • Pienikokoisen viehelukon, joka helpottaa pilkkien vaihtoa jäällä
  • Vaihdettavan kärkiosan erilaisten pilkkityylien mukaan
Kaikki on valmiina – lisää vain pilkkireppu ja lähde jäälle!
Monikäyttöinen – myös venepilkintään
Ominaisuudet
  • Säädettävä huomiokärki
  • Vaihdettava kärkiosa
  • 55 mm puola
  • Pitävä 100 mm EVA-kahva
  • Viehelukko
  • Pystypilkki värikoukulla
  • 0,20 mm siima valmiiksi puolattuna