Lowrance HDS Pro 12" Yhdistelmälaite kosketusnäytöllä | AIHD 3in1 XDCR Anturilla - Liveluotaimet - HDS-PRO-12-AIHD - 1
Lowrance HDS Pro 12" Yhdistelmälaite kosketusnäytöllä | AIHD 3in1 XDCR Anturilla - Liveluotaimet - HDS-PRO-12-AIHD - 2
Lowrance HDS Pro 12" Yhdistelmälaite kosketusnäytöllä | AIHD 3in1 XDCR Anturilla - Liveluotaimet - HDS-PRO-12-AIHD - 3
Lowrance HDS Pro 12" Yhdistelmälaite kosketusnäytöllä | AIHD 3in1 XDCR Anturilla - Liveluotaimet - HDS-PRO-12-AIHD - 4
Ale -15%
Tarjoustuote!
-15%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: HDS-PRO-12-AIHD
  • EAN: 9420064129683
kpl
Kirjoita haluamasi kortti tilauksen yhteydessä viesti kenttään.
Lowrance HDS Pro 12 Yhdistelmälaite
Koe kaikuluotaimien uusi taso - Koe legendaarinen Lowrance HDS kokonaan uudella tarkkuudella!
(*FishReveal toiminto tarvitsee S3100 moduulin toimiakseen)
Lowrance HDS Pro lisätiedot:
SolarMAX™-HD-kosketusnäyttö, jossa erittäin laajat katselukulmat jopa polarisoitujen linssien läpi
FishReveal™ -toiminto DownScan-tekniikassa ja nyt myös SideScan*-tekniikassa
Saatavana 9, 10, 12 ja 16 tuuman näytöllä
Reaaliaikainen kartoitus saatavana C-MAP® Genesis Liven avulla
Tukee uusia karttojen tietokerrosten näkymiä: ActiveTarget® Scout ja Ghost® 360
Suuret ohjelmoitavat näppäimet
NMEA 2000®, langaton ja Bluetooth®, liitettävyys
Lowrance HDS Pro technical information:
SideScan Frequencies: Low CHIRP Freq. : 455 kHz (445-495 kHz) High CHIRP Freq. : 1075 kHz (1065-1115 kHz)
DownScan Frequencies:  Low CHIRP Freq. : 700 kHz (690-740kHz) High CHIRP Freq. : 1225 kHz (1215-1265 kHz)